O mnie2019-01-29T15:05:00+00:00

O MNIE

Kuba Tomaszewski

Urodzony w Bydgoszczy dumny mieszkaniec Falenicy, zatroskany o jej losy w czasach warszawskiej okupacji. Jest projektodawcą działającym na rzecz kultury lokalnej m.in. w kolejnych edycjach Budżetu Partycypacyjnego.

Inicjator i koordynator wydarzeń kulturalnych, koncertów i projektów muzycznych. Propaguje ideę wychowania muzycznego poprzez śpiew, chociaż sam nigdy nie odebrał muzycznego wykształcenia.

Z zamiłowania chórzysta, zakochany w muzyce sakralnej. Na co dzień śpiewa w józefowskim Chórze Schola Cantorum Maximilianum, koncertując, zdobywając wyróżnienia w konkursach krajowych i zagranicznych oraz wydając płyty. Związany z chórami takimi jak: Chór Akademicki UW, Chór LO im. Władysława IV, Chór MiM UW, Chór Cantores Sancti Bonifacii, Three Kings’ Singers.

Załatwiacz, zafiksowany na punkcie zdobywania kolejnych sprawności. Zainteresowanie fundraisingiem, crowdfundingiem oraz tematem społecznej odpowiedzialności biznesu sprawiło, że stał się zagorzałym networkerem, rzetelnie służącym i profesjonalnie proszącym o pomoc.

Lektor, konferansjer, który od czasu do czasu lubi wejść w buty reportera/dziennikarza. Często można go zobaczyć z aparatem lub kamerą.

Zawodowo jest webmasterem, grafikiem komputerowym i marketingowcem, a w weekendy rozgrzewa serca i parkiety do czerwoności jako DJ i Wodzirej Grupy Imprezowej Double Wings. Przyszłość wiąże z prawem, zmagając się ze studiami na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Marzy o zbudowaniu własnego domu i założeniu wielodzietnej rodziny.

Autor Bloga Młodego Człowieka.